MAKIJAŻ ŚLUBNY

W tej galerii przedstawię przeróżne opcje makijażu ślubnego oraz weselnego.
Makijaże ślubne nierzadko okazują się totalną metamorfozą Panny Młodej, która na co dzień nie maluje się w ogóle, lub jej makijaż jest bardzo delikatny. W najważniejszym dniu swojego życia Panny Młode chcą wyglądać zachwycająco i zniewalająco a moim zadaniem jest wydobycie i podkreślenie ich piękna i zapewnienie doskonałego samopoczucia, które gwarantuje doskonale wykonany makijaż.
Makijaż ślubny ma w sobie cechy makijażu fotograficznego i bardzo ważne jest to, aby Panna Młoda wyglądała świetnie zarówno na żywo podczas ceremonii i wesela jak i na zdjęciach, które są pamiątką na całe życie. Niezwykle ważne w każdym makijażu, nie tylko ślubnym, jest “miękkie’ rozprowadzenie kosmetyków – karygodne jest pozostawienie zauważalnej granicy makijażu twarzy i szyi. W moich makijażach dbam o to, aby podkład na twarzy Panny Młodej był dobrze kryjący i trwały, a jednocześnie lekki i nieprzytłaczający. Makijaż powinien przetrwać chwile wzruszenia, masę pocałunków oraz zabawę do białego rana.

Powyższa galeria to zbiór przykładów na makijaż ślubny, makijaż do ślubnej sesji zdjęciowej oraz na makijaż weselny. Często najbliżsi goście weselni także pragną wyglądać wyjątkowo zarówno na uroczystości jak i na pamiątkowych zdjęciach i filmie – makijaż świadkowej, sióstr Panny Młodej, mamy i ciotek to także istotna kwestia. Osoby te nierzadko zaangażowane są w organizację ślubu aż po ostatnią godzinę jego trwania.